riot of corpus pineale Justina Pelikšaitė+370 65975151
justina@peliksaite.lt

riot of corpus pineale
sugalvok norą

Važiavau troleibusu į darbą. Žaliojo tilto stotelėje – vienos žinomos kredito įstaigos reklama, maloniai kviečianti pasiskolinti pinigų. Šalia – nubraižytas žemėlapis, kaip iš šios stotelės nusigauti iki įstaigos, kurioje beveik kiekvienam atėjusiam „lyja“ superpopieriumi.

darbe geriant kavą norėjau paskaityti daugiau panašių skelbimų.

–  Ypatingai smagi neoficiali konkurencija [skelbimuose] tarp kredito įmonių – kas greičiau suteiks kreditą. Galvojau, kad riba – 5min, pasirodo galima pinigus gauti ir per laiko tarpą, mažesnį nei 3 minutės.

Po truputį normalu visuomenėje tampa tai, kad, paskaitęs kiekvieno siūlomo kredito sąlygas, tarsi suvoki, kad iš esmės moki už greitį, kuriuo kreditas suteikiamas.

—————

SEB: Vartojimo kreditas – jau šiandien įgyvendinkite savo norus, nes tai paprasta!

Įdomu, ar pasiėmus kreditą ir pradėjus spaust gražinimo terminams jauties taip pat?

–  Keisčiausia, kad pačios skambiausios frazės pasirodo mūsų pasitikėjimą jau įgavusių Lietuvos ir užsienio bankų svetainėse, o ne smulkiose, ką tik susikūrusiose kredito įstaigose.

—————

O Lietuvoj ir be kreditų žmonės per mėnesį sugeba išleisti 1000 pinigų, uždirbdami tik 500.

One Response to sugalvok norą

  1. Laimonas parašė:

    Tie kreditai paskutiniu metu patapo „vilties“ šaltiniu visiems, atrodo kad ateisi ir gausi pinigų ir nesuvoki kad vos padėjęs autografą ant sutarties ir dar neišleidęs nė cento, kelio atgal neturi, netgi iškart pinigus grąžines, tokią pat sumą esi skolingas. Nežinau ar tie kreditai kažkam suteikia laimės, nebent uždirbi dešimtimis kilolitų ir tingi eit iki namų kad bulkutę nusipirkt. O tikėt kad „pritrūkus iki algos“ ta „mažytė pagalba“ nesuvalgys sekančios algos yra beprasmiška. Ir apskritai tas reklamas reiktų uždrausti, kaip griaunančias žmogaus gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos