riot of corpus pineale Justina Pelikšaitė+370 65975151
justina@peliksaite.lt

riot of corpus pineale
Kiek laiko reikia pasiruošti kelionei #2

Keturi metai internetinės tylos ir ramus, kiek monotoniškas gyvenimas virsta aukštyn kojom – už mažiau nei mėnesio laukia kelionė į Belgiją. Tik turistiškai pažintas kraštas gali tapti naujais namais neapibrėžtam laiko periodui. Nesu tikra ar džiaugiuosi, gal greičiau esu nerami ir spurdanti. Visą gyvenimą norėjau pagyventi kokioj nors kitoj šaly bent trumpam, bet vos galimybės praskriejo vos spėjusios ateiti ir neišdrįsau pasinaudoti (Erasmus, EVS,  praktikos…). O dabar ši galimybė čia ir labai reali. Nežinau nei ką ten veiksiu, nei kiek ilgai būsiu – suplanuotas ir rutina švelniai persismelkęs gyvenimas keičias :)

Taigi kiek laiko reikia suplanuoti kelionei? Prieš keturis metus sugebėjau kelionę susiplanuoti per valandą ir jau sedėti autobuse į Berlyną, o kaip gi dabar man sekasi?

O gi pasirodo ne taip jau puikiai ir sklandžiai.

Visų pirma – išsikraustyti. Gyvendama Vilniuje krausčiausi kokius 6 kartus (daug, ar ne?) ir per kiekvieną kraustymąsi atiduoti/išmeti/palieki dėžėse prie konteinerio vis daugiau daiktų, rūbų, kitų dalykų. Bet jų vis daugėja. Noriu keliauti į belgiją tik su rankiniu bagažu ir stacionariu kompiuteriu. Rūbai nėra problema, garderobą atsinaujinti tikrai nepakenktų, o su krūva nenešiojamų rūbų tystis į kitą šalį nematau tikslo. Kompiuterio vežimas yra kita problema – kaip jį gabenti? Lėktuvu negalima, o mikriukai, kurie vežioja emigrantus ir jų daiktus į Belgiją artimiausiu metu nevažiuoja. Kol kas apsistojome ties DPD, kurie važiuoja į Belgiją, tačiau negarantuoja, kad krovinys bus sveikas, taigi planuoju susukti kompiuterį į putoplastą, paltus, megztinius ir striukes dėžėje.

Katė. Vyras nesidžiaugia, kad noriu ją vežtis. Bet kaip galima keliauti be gyvūno, kuris su tavimi buvo 8 metus ir su kuriuo dalinaisi studentiškais paskutiniais kąsniais prieš sekantį pinigų įkritimą? Dėl mano mielojo padaro skristi reikės per Rygą. Pasiskaičiau, žinoma, visokių atsiliepimų apie nuotykius asmenų, gabenančių gyvūnus su AirBaltic, bet bus matyt. Atnaujinsiu. Kol kas nusipirkau bilietus ir pranešiau jiems, kad keliausiu su gyvūnu. Ramina, kad jau turim visus skiepus, pasą, čipą ir t.t.

Sofa. Mano mažas džiaugsmelis apdraskė sofos kraštą, taigi prieš išsikraustant dar reikia ir užbaigti sofos pervilkimą.

Darbas. Reikia gražiai uždaryti savo darbo vietą ir apmokyti naują žmogų. Naujo žmogaus, deja, dar kol kas nėra. Tikiuosi atsiras kuo greičiau.

Žmonės. Čia turbūt yra sunkiausia iš užduočių, persmelkta nedingstančia baime likti ten vienai. Tik išvykdamas supranti, kaip svarbu yra turėti žmonių šalia, kuriems bet kada gali paskambinti ir susitikti :) Sako, jog stipriausios draugystės vis tiek išlieka. Žiūrėkim. Norėtųsi, kad ir silpnesnės nesunyktų.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos